O nás

Náš příběh

Libor Zbojan je ten, kdo dal vzniknout prémiovým ginům pod unikátní značkou Hombre’s Gin. Cílem bylo vytvoření toho nejlepšího ginu, který bude oblíbený nejen v Česku, ale i po celém světě.

V roce 2021 jsme postupně přidávali další destiláty v podobě tradičních pálenek z ovoce, blendováním třtinových Rumů. Výrobky jsou a budou vždy vyráběny s jasným důrazem na tradiční postupy v podobě těch nejkvalitnějších surovin, poctivě a pečlivě destilované s pokorou a maximální snahou nabízet jen ty nejpovedenější výrobky, tak aby pro všechny byly jasnou volbou, ke které budou mít chuť se pokaždé vracet.  

Hombre’s distillery

Coffee Bean

HOMBRES distillery vznikla v roce 2020 a jedná se o malou rodinnou destilérku, která se nachází v prostředí Českého lesa v obci Hostouň na Domažlicku.

Coffee Bean

Cílem HOMBRES distillery je vytvoření toho nejlepšího ginu, který bude oblíbený nejen v Česku, ale i po celém světě. 

Coffee Bean

V HOMBRES distillery na ničem nešetříme. Pokud má být produkt prémiový, musí být vše naprosto perfektní – suroviny, sklo, etikety i zátky.

Nejlepší gin z Českého lesa

Abychom zaručili skvělou chuť, aroma a vybalancovanou kořenitost našich ginů, suroviny jsou a vždy budou vybírány podle aktuální kvality. 

Botanicals si tedy necháváme dovážet doslova z celého světa přímo od ověřených farmářů, navíc v BIO kvalitě. 

Produktů

Prémiových surovin z 10 zemí

Objednejte si láhev skvělé pálenky, hodící se k mnoha příležitostem a ke které se budete rádi vracet.

Za to Vám ručím!

Kontakt

Libor Zbojan

Zakladatel

Telefon

+420 605 333 363

Mail

info@zbojan.cz

Adresa

Petra Bezruče 31
27353, Hostouň
Česká republika
IČ: 02666596