Alkohol versus sexuální život

Často se můžeme domnívat, že tzv. sklenička na kuráž uvolní naše sexuální touhy. Může mít podobu romantického večera s partnerem (v lepším případě), nebo divoké party s přáteli, kdy se vzbudíte ráno vedle někoho, koho jste ještě včera považovali za cizince. Ať už je to jakkoliv, alkohol by neměl hrát prim v našem sexuálním životě, a to z mnoha důvodů.

Ve svém okolí rozhodně najdeme ty, kteří by na sex v opilosti nejraději úplně zapomněli. Chcete zapomenout na nulový orgasmus a vrávoravé pohyby bez jasného cíle. Alkohol nejen že snižuje sexuální touhu, ale často způsobuje u mužů problémy s erekcí. Podívejme se na zásadní aspekty toho, proč si dopřát sex za střízliva.

Snížení sexuální touhy – jedna věc je ta, co říká vaše mysl, druhá ovšem to, co říká vaše tělo. Faktem je, že vyšší míra alkoholu způsobuje snížení fyzického vzrušení.

Orgasmus – vysoká míra alkoholu narušuje prokrvení pohlavních orgánů, takže orgasmus nečekejte, případně pokud přece jen přijde kýžený vrchol, tak bez obvyklé intenzity.

Vlhkost – při požití alkoholu doporučujeme mít u sebe vhodný lubrikační gel, protože vaginální vlhkost je ohrožena právě díky alkoholu, který narušuje průtok krve do intimních partií.

Erekce – alkohol může způsobit problém k dosažení případně udržení erektivního stavu.

Ejakulace – podle některých analýz může přemíra alkoholu styk prodloužit až o půl hodiny, ale s nejistým výsledkem, zda muž vůbec ejakulace dosáhne.

Ale pokud budete pít alkohol střídmě, tak to Váš sexuální život určitě neohrozí a i taková sklenička dobrého alkoholu může být krásným zakončením vášnivé noci s Vaší partnerkou.

A mi budeme moc rádi, když ta sklenička bude z naší řemeslnné destilérky.

 

OBJEDNEJTE SI KVALITNÍ ALKOHOL >>

Na zdraví!

sklenička s pitím alkoholu doplněna pomerančem a ledem