Šílený Myšák Brno

Najdete na adrese Domažlická 2, Brno.

Naše giny a rumy Hombre’s se objevily také v Brně v baru, který si říká Šílený Myšák.

Tento bar Vám doporučujeme určitě navštívit a to nejen skrze profesionální obsluhu a skvělé produkty u nich k dostání, ale také kvůli naprosto originálnímu vzhledu. Nic podobného jsme ještě v Brně neviděli, tento anglický styl se opravdu vymyká ostatním barům v Brně a je naprosto nejen designově sladěný!

Kromě vytříbeného designu si také Šílený Myšák potrpí na prvotřídní kvalitě nabízených produktů! Stejně jako u něj nenajdete alkohol z akce z Kauflandu tak i jeho nabídka jako Kanapky a další pochutiny jsou připravovány z čerstvých a vybraných potravin na místě dle Vaši objednávky anebo se jedná o produkty maloobchodníků, kteří cokoliv připravují s patřičnou láskou, kterou dnes v marketech určitě neseženete. Tyto produkty pak bývají každodenně čerstvé.

Další specialitou Myšáka je snídaňový bar, už Vám nestačí obehrané snídaně v Mekáči, zajděte si na něco speciálního a ojedinělého v Brně, snídaně s nádechem Anglie, snídaně za které by se pravý angličan nemusel stydět, rozmazlujte se a dopřejte si prvotřídní komfort již od rána. Vždyť snídaně je nejdůležitější jídlo dne, tak si ji pořádně užijte. Samozřejmě co by to bylo za snídani bez pořádného kafé? I káva je zde pečlivě vybírána a tak si na ní či některé její modifikaci jako capuccino, latte apod. určitě pochutnáte. A pokud zrovna neřídíte, ani nejdete do práce, tak co takovou snídani decentně zapít některým z prémiových pití v nabídce (až 50 druhů ginů mimo jiné) a pokud si vyberete ten náš z naší rodinné destilérky, který je řemeslně zpracovány tak jak nás učili naši předkové, tedy značku Hombre’s gin, budeme moc rádi a Vy nebudete určitě litovat. A nebojte, že od rána pijí jen alkoholici je sice pravda, ale když si dáte jen jednoho, tak je to přeci degustace…

Pro bližší představu koukněte na fotky níže, které Vás zajisté okouzlí! Dále také můžete sledovat Myšáka na facebooku zde: www.facebook.com/silenymysak anebo na stránkách, kterou jsou touhle dobou ve výstavbě: www.silenymysak.cz.

Na zdraví!