PIVO JAKO AFRODIZIAKUM

Nejen ženy, ale i muži ročně utrácí spoustu peněz za různé sexuální hračky, spodní prádlo, příručky, a přitom stačí tak málo, pivo! Nevěříte? Samozřejmě existuje řada afrodiziakálních doplňků a ne vždy se dočkáme vytouženého efektu, nicméně náš tolik oblíbený alkoholový nápoj pivo, má pozitivní vliv na sexuální život.

Všichni víme, že alkohol obecně uvolňuje zábrany (v rozumné míře). Ale proč konkrétně zrovna pivo? Tento alkoholický nápoj je vyráběný z chmele a chmel obsahuje rostlinné hormony, konkrétně fytoestrogeny, které mají pozitivní účinek na srdce a v rámci sexuálního života zpomalují někdy rychlý nástup ejakulace. U žen pivo zvyšuje libido.

Aby účinek piva v sexuálních hrátkách měl větší efekt, může se kombinovat s jinými afrodiziaky, ideálně s nějakým dobrým jídlem. Nejlepší jsou pálivé papričky nebo některými oblíbené ústřice, vše ale řádně zapijte pivem, určitě vás dvojnásobná síla účinku mile překvapí.

Ještě zbývá otázka, které vlastně pivo je jako afrodiziakum doporučováno? Víme, že jsou piva různého druhu, ale rozdělme si je pro zjednodušení na světlé a tmavé. Pro vyšší obsah železa, které zefektivňuje prokrvení penisu, je mužům doporučováno pivo tmavé. Co se týče žen, tak tam je to víceméně jedno, klidně obojí.

Takže pivo jsme si ukázaly v pozitivním světle, ale rozhodně to neznamená, že by člověk měl před sexuálními hrátkami vypít litry tohoto alkoholu. Podle některých odborníků stačí dvě až tři piva, která by měla zaručit smysluplný sexuální zážitek a vylepšit výkon. 

 

PIVO U NÁS NENAJDETE, ALE KVALITNÍ ALKOHOL ANO >>

Na zdraví!

sklenička s pitím alkoholu doplněna pomerančem a ledem